You need this jumpsuit in your wardrobe this summer! De Lot jumpsuit heeft alles wat een jumpsuit nodig heeft: een prachtig halter-model, een luchtige stof en broekspijpen die wat wijder uitlopen. Naast al deze details, wordt de jumpsuit ook getailleerd door middel van een elastieken band in de middel, how pretty! Hoe leuk is het om deze jumpsuit te combineren met een leuk slippertje, of een chique hak. We just love this item!
De Lot jumpsuit heeft een halter-nek, is gemaakt van een fijne luchtige stof en heeft iets wijd uitlopende broekspijpen. De jumpsuit wordt getailleerd door middel van een elastieken band in de middel en is verkrijgbaar in het paars & blauw. Floor is 1.70m en draagt maat S. We raden je aan het artikel met de hand te wassen. Kleur: Paars, blauw, beige en zwart Pasvorm: Normaal Materiaal: 70% viscose, 30% linnen
0 van 0 reviews
Do you like this?
Laat een review achter over dit item
Aanmelden
Geen reviews gevonden. Ben de eerste die een review achterlaat.